Kątowniki spawalnicze i uchwyty Stronghandtools

Uchwyty magnetyczne spawalnicze cieszą się dużym powodzeniem wśród spawaczy, którym znacznie ułatwiają pracę utrzymując spawane elementy pod różnym kątem. Zastosowane w uchwytach magnesy ferrytowe pozwalają na prace w temperaturach nawet do 250 ° C.

Z kolei uchwyty magnetyczne Strong Hand Tools to szeroki zakres różnego typu produktów, przeznaczonych głównie do sprzedawców oraz pracowników firm z branży spawalniczej. Eliminują często konieczność korzystania z dużej, często niedostosowanej do potrzeb, ilości narzędzi. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem tego typu produktów.

W naszej ofercie posiadamy uchwyty magnetyczne do uziemienia (tak zwanej masy), kątownik magnetyczny nastawny (pozwalający ustawić dowolny kąt od 30 ° do nawet 275 °) uchwyt z poziomicą, giętki uchwyt magnetyczny wężowy (stosowany do przytrzymywania płaskich, okrągłych lub ukośnych powierzchni), pozycjonery magnetyczne (do przytrzymywania elementów metalowych między innymi na rurach i prętach), zestaw zacisków panelowych (ułatwiające ustawianie spawanych płyt w odpowiedniej odległości od siebie), zestaw uchwytów magnetycznych do blach z profilowanymi listwami czy zestaw magnesów do nakrętek i śrub (znacznie ułatwiają wkręcanie śrub za pomocą wkrętarek czy kluczy). Mamy uchwyty pozwalające ustawiać spawane elementy pod różnymi kątami.

Znaczna część tego typu uchwytów wyposażona jest w jeden lub dwa przyciski ON/OFF, które powodują włączenie lub wyłączenie pola magnetyczne, co znacznie ułatwia montaż uchwytu na obrabianym elemencie.

 
Proszę czekać! Trwa wczytywanie danych.
 
<